Yhteystiedot

Puhelin ja sähköposti

Puh. 09 12 991
rateko@rateko.fi

Posti- ja käyntiosoite

Eteläranta 10, PL 381, 00131 Helsinki

Kiviharjunlenkki 1 C, 90220 Oulu

Osoite tavarantoimittajille
Pohjoinen Makasiinikatu 2, 00130 Helsinki

Laskutustiedot

Rakennusteollisuuden Koulutuskeskus RATEKO

Y-tunnus 0215303-5

Verkkolaskutusosoite (OVT-tunnus): 003702153035002
Välittäjä: Basware Oyj
Välittäjän OVT: 003705925424
Välittäjä-tunnus: BAWCFI22

Sähköpostitse joko PDF tai TIF -tiedostona osoitteeseen:
R002.FI.P.100888-7@docinbound.com

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan laskut Itellan skannauspalveluun osoitteeseen:

Koulutuskeskus RATEKO
PL 5264
00021 Laskutus

Laskutusosoite on tulostettava laskuun, ei pelkästään kirjekuoreen.

Henkilökunta

Pauliina Ahtela

tuotevastaava
050 475 1944
pauliina.ahtela@rakennusmedia.fi

Anni Autere-Kesti

apulaisrehtori
044 2777 140
anni.autere-kesti@rateko.fi

Kirsi-Marja Elg

koulutuskoordinaattori
050 3255 868
kirsi-marja.elg@rateko.fi

Meri Hietala

koulutuspäällikkö
040 534 1960
meri.hietala@rateko.fi

Heidi Husari

rehtori, toimitusjohtaja
040 831 2829
heidi.husari@rateko.fi

Sirpa Kivilahti

kirjanpitäjä
09 129 9246
sirpa.kivilahti@rakennusteollisuus.fi

Ninna Kokko

markkinointipäällikkö koulutuskoordinaattori
040 7047 154
ninna.kokko@rateko.fi

Janne Mäenpää

projektipäällikkö
050 342 7832
janne.maenpaa@rateko.fi

Ulla-Mari Pasala

koulutuskoordinaattori
0400 956 557
ulla-mari.pasala@rateko.fi

Veera Pétas

opintosihteeri
050 3588 359
veera.petas@rateko.fi

Juha Riihimäki

koulutuspäällikkö
040 574 8676
juha.riihimaki@rateko.fi

Laura Sutinen

asiakaspalveluvastaava
050 568 1280
laura.sutinen@rakennusmedia.fi

Panu Tuominen

koulutuskoordinaattori
044 595 6617
panu.tuominen@rateko.fi