Yhteystiedot

Rakennusteollisuuden Koulutuskeskus RATEKO

Puh. 09 12 991
rateko@rateko.fi

Helsinki

Eteläranta 10, PL 381, 00131 Helsinki

Osoite tavarantoimittajille
Pohjoinen Makasiinikatu 2, 00130 Helsinki

Oulu

Kiviharjunlenkki 1 C, 90220 Oulu

Ohjeet ostolaskuista

 

Suomen Rakennusmedia Oy

Puh. 09 1299 345
ekoulutukset@rateko.fi, laskutus@ekoulutukset.fi

Eteläranta 10, PL 381, 00131 Helsinki

Osoite tavarantoimittajille
Pohjoinen Makasiinikatu 2, 00130 Helsinki

Ohjeet ostolaskuista

 

 

 

Henkilökunta

eKoulutusten asiakaspalvelu

Avoinna arkisin klo 8.00-16.00
09 1299 345
ekoulutukset@rateko.fi
laskutus@ekoulutukset.fi

Pauliina Ahtela

tuotevastaava
050 475 1944
pauliina.ahtela@rateko.fi

Anni Autere-Kesti

apulaisrehtori
044 277 7140
anni.autere-kesti@rateko.fi

Meri Hietala

koulutuspäällikkö
040 534 1960
meri.hietala@rateko.fi

Heidi Husari

rehtori, toimitusjohtaja
040 831 2829
heidi.husari@rateko.fi

Mirva Jääskeläinen

tieto- ja viestintätekniikan asiantuntija
0400 464 828
mirva.jaaskelainen@rateko.fi

Juha Kaitera

koulutusasiantuntija
050 548 1604
juha.kaitera@rakennusteollisuus.fi

Ninna Kokko

markkinointipäällikkö
040 704 7154
ninna.kokko@rateko.fi

Jenni Liljanto

opintosihteeri
050 478 5443
jenni.liljanto@rateko.fi

Maria Meriläinen

toimistoassistentti
050 407 4008
maria.merilainen@rateko.fi

Janne Mäenpää

projektipäällikkö
050 342 7832
janne.maenpaa@rateko.fi

Veera Pétas

koulutuskoordinaattori
050 358 8359
veera.petas@rateko.fi

Juha Riihimäki

koulutuspäällikkö
040 574 8676
juha.riihimaki@rateko.fi

Janne Suntio

projektipäällikkö
050 449 7559
janne.suntio@rateko.fi

Laura Sutinen

palvelupäällikkö projektikoordinaattori
050 568 1280
laura.sutinen@rateko.fi

Ulla-Mari Tiainen

koulutuskoordinaattori
0400 956 557
ulla-mari.tiainen@rateko.fi

Maikki Turunen

asiakaspalveluassistentti
050 4544 522
maikki.turunen@rateko.fi